סניף במודיעין מכבים רעות

אמריקן לייזר גאה להשיק סניף במודיעין מכבים רעות

אמריקן לייזר משיקה סניף חדש במודיעין מכבים רעות, המספק טיפולי הסרת שיער וטיפולים לשיפור מראה הפנים והגוף לתושבי העיר והסביבה

 

 

אמריקן לייזר, רשת האסתטיקה הרפואית המובילה בישראל, גאה להשיק סניף חדש, ה-17 במספר, במודיעין מכבים רעות. הסניף ממוקם במוריה סנטר בעיר (לאה אמנו 1, קומה 2), ומספק טיפולי הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים וגוף ומכירה מותאמת של מוצרי טיפול טיפוליים, לתושבי העיר והסביבה, במטרה לאפשר להם לעבור את טיפולי הרשת המתקדמים ליד הבית, בשעות הנוחות להם.

הסניף תוכנן ועוצב במיוחד לרווחת הלקוחות, כדי לספק להם לא רק טיפולים איכותיים, אלא גם חוויה מהנה של טיפוח, פינוק והפסקה משגרת יומם העמוסה.

מיטב הטכנולוגיה – ליד הבית

כמו כל סניפי רשת אמריקן לייזר, גם הסניף החדש מצויד בטכנולוגיה חדשנית ביותר לטיפולי הסרת שיער, לטיפוח הפנים והגוף. כל הטכנולוגיה בה נעשה שימוש מאושרת על ידי ה-FDA, מכון התקנים ומשרד הבריאות. בסניף פועל צוות מנוסה, תחת פיקוחם של רופאי הרשת המנוסים, כאשר טיפולים רפואיים מתבצעים על ידי צוות מקצועי.

את הסניף מנהלת דורין איטח, בת 27, בוגרת תואר ראון בכלכלה ובשיווק, מנהלת הסניף הצעירה בתולדות אמריקן לייזר. למרות גילה הצעיר, לדורין ניסיון עשיר בתחום האסתטיקה הרפואית. דורין עובדת בתחום האסתטיקה לאורך כל שנות ה-20 שלה. בשנים האחרונות עבדה ברשת אמריקן לייזר, כשאת דרכה בחברה התחילה כיועצת יופי ובהמשך עסקה בתפקידי ניהול.

“זה כבוד לנהל סניף של חברת האסתטיקה המובילה בארץ,” היא מספרת על תחושותיה, “ניהול הסניף הוא הגשמת שאיפה משמעותית מאד בשבילי”. לדבריה היא שואפת לספק ללקוחות מענה אישי נעים, מקצועי, יעיל וכן: “אני מאמינה בשקיפות, המטרה שלי היא שהלקוחות יצאו מרוצים, לכן נתאים לכל המטופלים שיגיעו אלינו תכנית טיפולים אישית, שמבוססת על הצרכים שלהם. אם לקוח רוצה טיפול שלא מתאים לו, אגיד את הדברים בפשטות ובצורה ברורה. אמינות היא ערך חשוב מאד מבחינתי,” היא מספרת.

פה למען הלקוחות

כתושבת האזור, דורין מכירה היטב את קהל לקוחותיה: “מודיעין, מכבים ורעות הסמוכות, היא עיר מאד משפחתית, גרים בעיר אנשים עובדים ועסוקים. הסניף שלנו, כמו כל סניפי הרשת, פתוח במשך שעות ארוכות, כדי שגם אימא עסוקה תוכל לחזור מהעבודה, להשכיב את הילדים לישון ולבוא אלינו לטיפול, לפינוק שלה בערב, אחרי שהם נרדמו.”

ללקוחותיה היא ממליצה להישמע להוראות הטיפול: “חשוב להבין שאנחנו, מנהלת הסניף, המטפלות והיועצות, מצוידות בהרבה מאד ידע שמבוסס על מאות אלפי טיפולים שהתבצעו ברשת, לכן חשוב להקפיד על ההנחיות הניתנות במטרה למקסם את יעילות הטיפול, להשתמש בחומרי הטיפוח שניתנים למטופלים כחלק מן הטיפול, לבצע פילינג בין הטיפולים לפי ההסברים ולא להשתזף כשזה נדרש כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. אנחנו כאן לכל שאלה.”

בתפקידיה הקודמים ברשת נתקלה דורין לא מעט במקרים מרגשים: “לסניף הקודם שבו עבדתי הגיעה אשה שעברה לפני כן טיפול שלא צלח בשיעור פנים אצל קוסמטיקאית פרטית, וכתוצאה מכך השיעור בפנים שלה גבר. היא הייתה מאד מתוסכלת וחסרת ביטחון. התאמנו לה טיפול מקצועי, ותוך זמן קצר שיעור היתר בפנים שלה פחת עד לתוצאות נהדרות. היה מאד מרגש לראות את שביעות הרצון ואת העלייה בביטחון העצמי שלה. בשביל זה הצוות ואני נוכחים פה, בשביל לעזור לכמה שיותר לקוחות, מקווים לפגוש אתכם בהקדם”.

פרטי סניף מודיעין מכבי רעות:

כתובת: לאה אמנו 1 מודיעין, מוריה סנטר – קומה 2

טלפון: 1700-70-70-60

תחומי טיפול: הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים וגוף

שעות פעילות:

ראשון – חמישי: 8:00-22:00

שישי: 8:00-14:00