חיטוב הגוף

חיטוב הגוף – הטיפול המפתיע

גברים רבים מתעניינים בתחום חיטוב הגוף, אבל הטיפול הבא עשוי להפתיע אתכם.

הקפאת שומן

אם בעבר טיפולי יופי וטיפוח היו מיוחסים בעיקר לנשים, הרי שכיום ברור שגברים מתעניינים לא פחות מנשים בנושאים כגון חיטוב הגוף והפנים.

 

הזרקות של בוטוקוס, או חומצות היאלרוניות, הפכו בשנים האחרונות למנהג נפוץ למדי גם בקרב גברים, ולא רק אצל נשים כבעבר. יותר ויותר גברים מבינים שבעולם המודרני, למראה החיצוני יש השפעה רבה על כל תחומי החיים, ובוחרים לעשות שימוש בטיפולים קוסמטיים ואסתטיים שונים לצורך חיטוב הגוף.

 

חיטוב הגוף – לא מה שחשבתם

 

באחרונה, פורסם בתקשורת בארצות הברית, באתר אינטרנט לגברים שנקרא ASK MAN, כי תופעה חדשה הולכת ומתפשטת בתחום – הזרקה של בוטוקוס לאזור רגיש במיוחד: שק האשכים! הגברים בעולם המודרני עוסקים רבות בפעולות של חיטוב הגוף כמובן, בעזרת שמירה על כושר, הקפדה על דיאטות וטיפולים אסתטיים. אבל אין ספק שהתופעה החדשה הזו נשמעת מעט חריגה ומוזרה.

 

דוקטור לסלי סטיבנס, מנתח פלסטי ותיק ורב ניסיון, דווקא מבקש להרגיע את מי שזה נשמע לו כואב ומסוכן. בראיון לאתר הוא אמר, שהטיפול נמשך כמה דקות ואם משתמשים במשחה לאלחוש, גם אין כאב מיוחד. לדבריו, טיפול מקיף באזור כולל כמה עשרות זריקות שבסיומן המראה אמור להיות מעוצב בצורה טובה יותר.

 

עם זאת, לדבריו, צריך לקחת בחשבון שהטיפול עלול לגרום גם לתופעות רפואיות לא מומלצות, כגון דילול פוטנציאלי בכמות תאי הזרע. לדבריו, לחלק מהגברים שפונים אליו התוצאה הסופית והמראה האסתטי וכל מה שקשור לנושא של חיטוב הגוף, חשוב יותר מהסכנה שאינה גבוהה לדבריו.

 

חיטוב הגוף – הטיפולים שלנו

 

כאן אצלנו באמריקן לייזר אנו כמובן לא מבצעים טיפול מהסוג הזה, אבל אם אתם מתעניינים בטיפולים אחרים שקשורים לתחום חיטוב הגוף, ובטיפולים אסתטיים שיגרמו לכם להרגיש טוב ולהיראות מצוין, אתם מזומנים ליצור איתנו קשר.

 

בין הטיפולים שאנו מציעים בתחום חיטוב הגוף, ניתן למצוא טיפול להקפאת שומן. טיפול זה מבוסס על תגלית מדעית עליה חתומים חוקרים מאוניברסיטת הרווארד, ועל פיתוח פורץ דרך שחל בעקבותיה. החוקרים גילו שתאי שומן קופאים בטמפרטורה גבוהה יותר מתאים אחרים בגופנו, וכי לאחר הקפאתם, הגוף למעשה משמיד אותם. כך פותח טיפול בטיחותי שיעילותו מוכחת, בו מוקפאים מצבורי שומן בגוף באופן מבוקר, דבר המוביל להרס שלהם ללא פגיעה ברקמות אחרות. בטיפולים לצורך חיטוב הגוף בשיטה זו, כבר התנסו אלפי מטופלים מרוצים בישראל.

 

למידע נוסף ולתיאום פגישת יעוץ ללא תשלום, השאירו לנו את פרטיכם או התקשרו: 1700707060