הסרת שיער בלייזר

הכוכבת שעברה הסרת שיער בלייזר

הסלבריטאית הבריטית מארני סימפסון שיתפה עם מליוני העוקבים שלה באינסטגרם את תוצאותיהם של טיפולי הסרת שיער בלייזר שעברה

הסרת שיער

בשנים האחרונות נפוץ טרנד חלק במיוחד: סלבריטאיות רבות מנצלות את הטכנולוגיה, עוברות הסרת שיער בלייזר ושמחות לספר על כך לעוקביהן ברשתות החברתיות, ולמה לא בעצם?

מי שהצטרפה לטרנד החלקלק היא השחקנית הבריטית היפהפייה מרני סימפסון שהתפרסמה כאשר כיכבה בסדרה הפופולרית “חוף ג’ורדי” וב”האח הגדול VIP” בבריטניה. מרני לא הסתפקה בהסרת שיער בלייזר מאזורים ספורים בגופה, והודיעה באחרונה למעריציה כי הפכה לחלקה לחלוטין. לדבריה, היא השלימה טיפול מקיף של הסרת שיער בלייזר כדי להיפטר מכל השערות המיותרות שהיו בגופה.

“הסרת שיער בלייזר הפכה את חיי לקלים יותר”

בחשבון האינסטגרם הפופולרי שלה, שאחריו עוקבים לא פחות מ-2.8 מיליון גולשים, היא סיפרה שהיא סיימה סבב נוסף של טיפולי הסרת שיער בלייזר ושעכשיו גופה חלק לחלוטין משיערות מיותרות. לדבריה, הדבר הפך את חייה להרבה יותר קלים. לא קשה להבין מדוע, שהרי הסרת שיער בלייזר חוסכת גילוח או הסרת שיער באמצעות שעווה לעתים קרובות, דבר הגוזל זמן רב ממי שנדרשת להצטלם באופן מקצועי על בסיס יומיומי.

מרני ציינה את המאורע בתמונה שהעלתה, בה לא הציגה לראווה את גופה החלק, אבל הצטלמה ליד הלוגו של המרפאה שבה עברה את ההליך, מן הסתם כדי לסייע בפרסום שלה. בימים שלאחר מכן היא פרסמה תמונות נוספות וקטעי וידאו שבהם ניתן לראות את גופה החטוב.

בתמונות ובסרטונים שפרסמה, מרני הודתה לצוות שטיפל בה, ואמרה כי טיפול הסרת שיער בלייזר שעברה היה פשוט ונטול כאב. הוא הוסיפה כי היא מתכננת לעבור טיפולי יופי נוספים כדי לשפר את המראה החיצוני שלה (ולא שיש בכך צורך) ובהם פילינג בפניה.

הסרת שיער בלייזר – שמחה לשתף

בראיון שנערך עם מרני בתקשורת הבריטית, היא סיפרה שהיא שמחה לשתף את מעריציה בתהליכים שהיא עוברת כמו הסרת שיער בלייזר, אבל שאין לה כוח לכל הטרולים והאנשים שתוקפים אותה על החשיפה האישית. לדבריה, היא מתכננת להגיב להם בתקיפות בחשבון האינסטגרם שלה.

כדי לעבור הסרת שיער בלייזר בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, אין צורך להיות מפורסמת או להתגורר בבריטניה. אנחנו ב”אמריקן לייזר” מציעים את הטיפולים במחיר שווה לכל נפש, כאן בישראל.

למידע נוסף התקשרו אלינו לטלפון 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר!