עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים – קיילי ג’נר לא דואגת בהריון

שמועות מספרות שקיילי ג’נר בהריון! היא אמנם לא תעבור עיבוי שפתיים בקרוב, אך תוצאות הטיפול שעברה יחזיקו מעמד עד ללידה, בשעה טובה.

עיבוי שפתיים

השפתיים המדהימות של קיילי ג’נר, אחותה של קים קרדשיאן שהפכה לכוכבת על בפני עצמה, לא מפסיקות להסעיר את הרשת ואת התקשורת בעולם כולו ובארצות הברית בפרט. בפרק ששודר באחרונה בתכנית הריאליטי שלה, “החיים על פי קיילי”, חשפה קיילי את הסיבה לכך שהחליטה לעבור שוב ושוב טיפול לצורך עיבוי שפתיים, ששיווה לשפתיה, כצפוי, מראה חושני ובשרני יותר. לדבריה, מאז שהיא הייתה נערה השפתיים שלה היו קטנות מאד, ובאחת הפעמים הראשונות שבהן התנשקה, הגבר שנשק לה אמר כי הוא מופתע מאיכות הנשיקה, מאחר שחשש להתאכזב בשל שפתיה הקטנות!

לדבריה, הדבר גרם לה לרצות להגדיל את השפתיים כדי להרגיש נחשקת ויפה יותר. בהתחלה היא הייתה מבצעת את התהליך באמצעות איפור, כך סיפרה, ולאחר מכן החליטה לעבור עיבוי של השפתיים והגדלה שלהן, כדי להיראות ולהרגיש טוב יותר. עם זאת, לאחרונה נאלצה להפסיק ולבצע את ההליך ככל הנראה, זאת מכיוון שעל פי השמועות היא בהריון מבן זוגה, הראפר טראוויס סקוט.

רופאים שהתראיינו בתקשורת, אמרו כי הם ממליצים לה שלא לעבור את ההליך בזמן ההיריון, ולתת לגוף לנוח. לדבריהם בכל מקרה עיבוי שפתיים מחזיק מעמד למשך חודשים רבים, כך שהיא יכולה בהחלט לוותר על ההזרקות בזמן ההיריון.

שפתיים הן יפות בכל עובי ונפח, והערה חסרת טאקט כזו או אחרת ודאי אינה סיבה לעבור טיפול יופי. עם זאת, למי שמעוניינים לחוש טוב יותר עם מבנה השפתיים שלהם, אנו באמריקן לייזר שמחים להציע עיבוי שפתיים באמצעים בטוחים, על ידי רופאים מנוסים.

עיבוי שפתיים ברשת אמריקן לייזר מתבצע באמצעות חומצה היאלורונית, חומר הנמצא באופן טבעי בגוף האדם, ושהזרקה מתוכננת שלו בכמויות מדודות, יכולה לסייע למילוי ולהענקת נפח לאזורים שונים בפנים. עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית הינו הפיך, כך שניתן להתאים את התוצאה לרצון המטופלים.

אם גם אתם מעוניינים בשפתיים חושניות יותר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 1700707060 או לכתוב לנו את פרטיכם, ונשמח לספר לכם על האפשרויות לבצע עיבוי שפתיים כאן, ברשת אמריקן לייזר.