הסרת שיער

הסרת שיער – השיטה הטבעית

נדמה לכם ששיער ראשכם מרבה לנשור בקיץ? מחקר חדש הוכיח שהתופעה אכן נפוצה. ולגבי שיער הגוף – בשבילו יש הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

מרגישים שבזמן האחרון יש לכם יותר שיער על הראש, ואתם מוצאים פחות שיערות על רצפת המקלחת לאחר החפיפה? יתכן שמדובר בתהליך טבעי ביותר, שבמהלכו נשירת השערות גוברת במהלך העונות החמות ופוחתת כשמזג האוויר מתקרר.

אנשים רבים מדווחים על נשירת שיער עונתית, וחוקרים מאוניברסיטת ג’ונס הופקינס ומאוניברסיטת וושינגטון שבדקו את התופעה באופן מדעי, מצאו שהיא אכן קיימת ומעסיקה רבים. תוצאות המחקר התפרסמו לאחרונה בכתב העת הרפואי British Journal of Dermatology.

הסרת שיער מהראש – בהתאם למזג האוויר

המחקר התקיים בעזרת גוגל, לא פחות. החוקרים בדקו במהלכו את מונחי החיפוש הנפוצים, ומצאו שעם התחממות מזג האוויר, אנשים רבים יותר בכל רחבי העולם נוטים לחפש מונחים הקשורים בנשירת שיער.

מונחי החיפוש שנסקרו הם אלו שהתרחשו בין שנת 2004 לשנת 2016, וכוללים את הביטוי “נשירת שיער” בשמונה מדינות. בכל המדינות, כפי הנראה, חיפוש מונחים הקשורים בנשירת שיערות היה נפוץ יותר בקיץ ובסתיו. ככל שמזג האוויר הלך והתקרר, הנושא העסיק את הגולשים פחות ופחות כפי הנראה.

המחקר לא בחן את הסיבות לנשירה, אולם מומחים משערים שאחד מהגורמים לתופעה הוא אבולוציוני. ד”ר שון קווטרה, אחד מהמדענים שביצעו את המחקר ומרצה לרפואת עור בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ג’ונס הופקינס, סיפר: “להערכתי, מנקודת מבט אבולוציונית, אחד מתפקידיו של שיער הוא לחמם, דבר שהצורך בו בקיץ פחות”.

הסרת שיער מהגוף – בכל עונה

הכוונה במחקר היא כמובן לשיער הראש ולא לשיער הגוף. אם אתם מעוניינים ליהנות מגוף חלק משיער, אין שום צורך להסתמך על עונות השנה. הסרת שיער בלייזר ברשת אמריקן לייזר מספקת מענה בטיחותי, יעיל ומוכח למי שמעוניינים להיפרד משיער מיותר בכל חלקי הגוף.

הסרת שיער בלייזר באמריקן לייזר מאפשרת לכם להיפרד משיער מיותר בכל חלקי הגוף והפנים, בעזרת המיכשור המתקדם ביותר בתחום הקיים בעולם. הטיפולים ברשת אמריקן לייזר מתבצעים על ידי מטפלות מנוסות, העוברות הכשרה מתמדת ופועלות תחת פיקוח רפואי מתמשך.

אנחנו, ברשת אמריקן לייזר, שמחים גם להציע חבילות הסרת שיער בלייזר ללא הגבלה עד לתוצאה הרצויה, המאפשרות לכם להמשיך לעבור הסרת שיער ללא תשלום נוסף, אם לאחר טיפולים מוצלחים צומח בגופכם באופן טבעי מעט שיער חדש, לאחר הריונות, שינויים הורמונליים ועוד.

למידע נוסף על הסרת שיער ברשת אמריקן לייזר התקשרו: 1700707060 או השאירו לנו פרטים וניצור עמכם קשר.