המסת שומן בקור

המסת שומן בקור – הסלבס שכבר עברו אותה

מי מאתנו לא חולם להיפרד ממצבורי השומן המיותרים והעיקשים, אלה שלא נעלמים גם אחרי דיאטה קפדנית, וכל זאת מבלי להזיע? הגשמת החלום בהחלט אפשרית בעזרת הליך חדשני של המסת שומן בקור.

צילום סלפי

המסת שומן בקור היא הליך לא פולשני שפותח על ידי מומחים מאוניברסיטת הרווארד. ההליך משתמש בטכניקת קירור כדי להקפיא ולחסל תאי שומן, כמובן ללא כל פגיעה בתאים אחרים. בהוליווד הפך ההליך לטרנד ולא מעט סלבריטאיות עברו אותו. אלו שש מהן:

 מולי סימס

השחקנית והדוגמנית לא רק עברה המסת שומן בקור אלא מתפקדת כדוברת רשמית של השיטה. היא מספרת שההליך עזר לה לטפל בשומן בטני שנשאר לאחר שני הריונותיה. “זו הייתה חוויה נפלאה ואני מתכננת לעשות זאת שוב. זה הליך מושלם לאימהות עסוקות”, אמרה סימס בעת הריונה השלישי.

 ג’ניפר אניסטון

קשה להאמין שמישהי מושלמת כמו כוכבת “חברים” הידועה סובלת משומן מיותר, אך הדיבור בשדרות סאנסט הוא שאניסטון, שכבר ציינה שהיא אוהבת “טיפולי לייזר וטיפולים לא פולשניים”, עברה הליך של המסת שומן בקור כדי לטפל בכמה אזורים סוררים. ללא ספק ההליך הנכון למי שמעדיפה לוותר על סכינים ומחלטים.

 קולי קרדשיאן

כוכבת הריאליטי שינתה את מראה והיתחטבה בעזרת דיאטה וכושר – וגם בזכות הליך המסת שומן בקור. קולי בת ה-32 סיפרה למגזין יופי שאמנם מעולם לא עשתה בוטוקס, אך עברה טיפולי המסת שומן בקור כדי לטפל בסימני המתיחה בישבן. השמועה היא שגם אחותה הידועה, קים, עברה את הטיפול.

הקפאת שומן

 אלי לנדרי

אפילו מלכת יופי לשעבר ודוגמנית בהווה לא יכולה להתחמק מנזקי הזמן, ומהנטייה האנושית הטבעית לפתח מצבורי שומן. לנדרי עברה טיפול של המסת שומן בקור כחלק מכתבה שעשתה עבור ערוץ הבידור E. המטרה: טיפול בשומן באזור הבטן. “תמיד נאלצתי ללבוש מחטבים כדי להסתיר את זה. את ההבדל ראיתי מיד וחודשיים לאחר מכן – אני יכולה שוב לראות את המותניים שלי!”, אמרה בהתלהבות.

 לינדזי לוהאן

השחקנית עברה שני טיפולי המסת שומן בקור בקליניקה בלונדון ואף הצהירה בסרטון יוטיוב: “אהבתי לדברים קפואים עלתה עכשיו מדרגה. לא תמיד בא לנו ללכת למכון הכושר אז טוב שיש מה שמאזן. אני מאוד מתלהבת מזה”.

 מריה קארי

הזמרת הידועה בדרך כלל מתנהגת בחשאיות לגבי טיפולי היופי שהיא עוברת, אך מקור שמקורב לה סיפר שחלק ממראה החטוב הנוכחי הוא בזכות טיפול המסת שומן בקור שעברה. אין ספק שהתוצאה, בכל המקרים שהצגנו כאן, נראית מצוין!

טיפול הקפאת שומן