טיאנה טיילור חושפת סוד הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר – טיאנה טיילור חושפת

טאינה טיילור, רקדנית, זמרת וסלב – הוכיחה באחרונה שוב שאין לה שום בעיה לחשוף את עצמה ואת סודות היופי שלה. טאינה בת ה-26 מניו יורק, החלה באחרונה בתהליך של הסרת שיער בלייזר, ותיעדה אותו בחשבון האינסטגרם הפופולרי שלה, שלו כ-4.5 מיליון עוקבים!

טיאנה טיילור חושפת

 

בתמונה שהעלתה טיילור לחשבון שלה אפשר לראות כיצד היא עוברת הסרת שיער בלייזר בבטן. בעבר, נשים בעלות גוון עור כמו של טיילר נמנעו מהסרת שיער בלייזר, אבל כיום, בהתאם כמובן לכל מטופל ומטופלת, הטכנולוגיה התקדמה, כך שישנן אפשרויות רבות יותר לביצוע הסרת שיער בלייזר בגווני עור שונים.

טיילור התגלתה לפני כעשר שהים כאשר כיכבה בתוכנית פופולרית של רשת הטלוויזיה MTV היא הוחתמה בחברת התקליטים של מפיק העל פארל וויליאמס, ולאחר מכן עברה לחברת התקליטים של כוכב העל קניה ווסט, איתו היא גם שיתפה פעולה, כולל צילומים בעירום לקליפ פרובוקטיבי (מה שמסביר אולי למה חשוב לה להיות חלקה בכל הגוף…).

הסרת שיער בלייזר – טיילר לא לבד

התמונה שהעלתה טיילר ובה היא מתועדת בהליך הסרת שיער בלייזר זכתה לאלפי תגובות חיוביות ברשת, מנשים אשר שמחו לראות שהיא חולקת איתן את הדרך שהיא עוברת עדלהשגת המראה הנוצץ. אגב, לפני כשנה היא הפכה לאם, ביחד עם בן זוגה שחקן הכדורסל איימן שאמפרט מקבוצת קליבלנד (תסתכלו טוב טוב על הבטן שלה… לא רואים זכר להריון…).

הלידה שלה היתה יוצאת דופן – ושאמפרט יילד אותה באמבטיה בביתם הפרטי… “לא ידעתי שאני יולדת עד שהרגשתי את הראש שלה יוצא”, היא סיפרה. שיהיה במזל טוב!

טיאנה טיילור אגב, היא ממש לא הסלב הראשונה שמתעדת את עצמה עוברת הסרת שיער בלייזר. כך למשל הצהירו וסיפרו על הטיפולים שעברו בנות ממשפחת קרדשיאין ובראשן קים קרדשיאן, ביונסה, ליידי גאגא, שר ורבות אחרות.

גם אתם שוקלים לעבור הסרת שיער בלייזר? בשביל זה אנחנו כאן! צרו איתנו קשר באתר, בדף הפייסבוק שלנו או בטלפון 1-700-70-70-60, ונשמח לסייע לכם.