הסרת שיער בלייזר – כמה טיפולים באמת צריך?

האם הסרת שיער בלייזר באמת לכל החיים? כמה טיפולים נחוצים? קראו 10 עובדות שכדאי שתדעו

בכל רחבי העולם, מזה עשרות שנים, מיליוני נשים וגברים נפרדים מהשיער המיותר שלהם בעזרת טכנולוגיות מתקדמות על בסיס אור. במקום לסבול מתלישה כואבת או לחזור שוב ושוב על פעולת הגילוח המעיקה, בוחרים רבים להסיר שיער מאזורים שונים בגופם, בצורה מהירה, נוחה ובטוחה – לאורך זמן.

אמריקן לייזר

אז מהי האמת? הנה 10 עובדות שחשוב לדעת:

  1. מספר הטיפולים הנחוץ משתנה מאדם לאדם: מספר הטיפולים הנדרש להסרת השיער בעזרת טכנולוגיה מבוססת אור, כמו לייזר או IPL , משתנה מאדם לאדם ותלוי במספר גורמים כגון: האזור בגוף בו מתבצע הטיפול, צפיפות, עובי וצבע השיער, צבע העור, מחזור הגדילה של השיער ועוד. כשמתכננים טיפול אפשר לנסות ולהעריך כמה טיפולים ידרשו, אך לא ניתן לדעת בוודאות. לעתים יידרשו טיפולי תחזוקה לשימור התוצאה לאורך זמן.
  2. לא כל השיער מושפע מכל טיפול: לצמיחת השיער מחזוריות, ולא כל השיער צומח בו-זמנית. רק שיערות שנמצאות בשלב הצמיחה מושפעות מהטיפול. לכן בדרך כלל נחוצים כמה טיפולים כדי לנטרל את כל זקיקי השיער באזור המטופל.
  3. הורמונים משפיעים על התוצאה: מטופלים בעלי חוסר איזון הורמונלי או שגופם עבר שינוי הורמונלי בשל הריון, נטילת תרופות ואף מתח נפשי גבוה יזדקקו למספר רב יותר של טיפולים כדי להגיע לתוצאה הרצויה. כך גם כאלה שנוהגים למרוט את השיער בעזרת שעווה או להבהירו בקביעות. במקום מריטה או שעווה מומלץ לגלח שיער בסמוך ככל האפשר למועד הטיפול.
  4. אזור הטיפול משפיע: משך הטיפול הנחוץ משתנה בהתאם לאזור המטופל בגוף. טיפול באזור השפם, למשל, אורך מספר דקות, לעומת טיפול ברגליים, שיכול להימשך שעה ויותר.
  5. הסרת שיער לצמיתות? לא תמיד, אבל יש פתרון: תוצאות הטיפולים להסרת שיער אינן נשמרות בהכרח לנצח, ושיער הגוף עלול לצמוח מחדש גם באזורים שעברו טיפול. מידת הצמיחה החוזרת משתנה מאדם לאדם, ותלויה ביו השאר בסוג העור ובאיזון ההורמונלי. המחקרים וניסיון המצטבר מוכיחים כי אצל רוב המטופלים, השיער לא גדל בחזרה לאורך זמן ממושך, אך הדבר אינו מובטח. בדיוק מסיבה זו, אנו ב”אמריקן לייזר”, ובניגוד למקובל בתחום, מעניקים למטופלינו אחריות על התוצאה לאורך חייהם. תכנית זו מאפשרת ללקוחותינו לחזור לטיפולי תחזוקה במידת הצורך, ללא עלות נוספת.
  6. לא אותו השיער: אם חששתם שלאחר הטיפולים, תגלו שצמח שוב על גופכם שיער בדיוק כמו לפני כן, אפשר להתעודד. מחקרים מצאו ששיער שצומח לאחר הסרת שיער בלייזר או ב-IPL, הוא בהיר, דליל ודק לעומת השיער שלפני הטיפולים.
  7. לטכנולוגיה תפקיד מרכזי: הצלחת הטיפול ומשך השפעתו, תלויים בטכנולוגיה. ברשת “אמריקן לייזר” אנו משתמשים במכשירים וטכנולוגיות שאושרו על ידי משרד הבריאות האמריקאי והישראלי. השילוב בין המכשירים והטכנולוגיות השונות, מאפשר לנו להתאים את המכשיר הנכון לנתונים האישיים ולקצב התקדמות הטיפול של כל מטופל. התאמה זו מגדילה את סיכויי הצלחת הטיפול ואת בטיחותו.
  8. שיזוף לפני ואחרי טיפול: יש להימנע משיזוף לפחות שבועיים לפני הטיפול ושבועיים אחרי הטיפול.
  9. הרגע שאחרי: הטכנולוגיה המתקדמת שאנחנו ב”אמריקן לייזר” מציעים לכם, מפחית ככל האפשר את אי הנעימות הכרוכה בטיפולים. עם זאת, לאחר הטיפול, יתכנו מעט אדמומיות וגירוי קל. תופעות אלה חולפות ברוב המקרים תוך מספר דקות עד שעות. הימנעו משימוש בתכשירי קוסמטיקה על העור המטופל, מלבד קרם הרגעה שמסופק כחלק מערכת הטיפול. כשנחשפים לשמש- מרחו על האזורים המטופלים קרם הגנה בדרגת SPF50 לפחות. לאחר הטיפול, הניחו לשיער לנשור בהדרגתיות.
  10. חשוב לעבור את הטיפולים בבית טוב: להתאמה אישית, לציוד טכנולוגי מתקדם, לפיקוח, למעקב ולניסיון – תפקיד מכריע בהצלחת הטיפול, כמו גם בשמירה על בטיחות המטופל. לכן, מומלץ לעבור טיפולי הסרת שיער במרכז מוכר ומפוקח. אנחנו ב”אמריקן לייזר”, נשמח לעמוד לרשותכם. לתיאום פגישת יעוץ ללא תשלום לחצו כאן