אקסטרים מייק אובר – גרסת הבלהות

הכוכבים האלה בסך הכל התכוונו לטשטש את נזקי הזמן, אבל התוצאות מחרידות. לפניכם כמה מייקאוברים כושלים במיוחד ותשובה לשאלה הנצחית: איך מרעננים את המראה – כך שכולם יחשבו שאתם נראים נפלא, אבל לא בהכרח ידעו למה?

מייקל ג’קסון

אנחנו לא צריכים לספר לכם על הכוכב המנוח שהצליח במו ידו וכספו להשחית את פניו, שהיו חמודות להפליא, ולהפוך, כפי שהגדיר זאת פעם קומיקאי אחד – מגבר שחור לאישה סינית. חוץ משלל הליכים כירורגיים שביצע, ג’קסון ניתח את אפו מספר לא ידוע של פעמים, החליק את שערו (השמועות טענו שמדובר בכלל בפאה שנאלץ לחבוש כדי לטשטש צלקות שנגרמו לו כתוצאה מהתאונה המפורסמת ההיא בצילומי הפרסומת של פפסי) ועורו הלך והתבהר (תוצאה של מחלת הוויטילייגו, אגב, ולא של הבהרה מכוונת).

 

דונטלה ורסאצ’ה 

עוד דוגמה מעט מטרידה לתוצאות הקשות שעלולות להיות להתמכרות לניתוחים פלסטיים. מעצבת העל האיטלקיה הפכה מאישה נאה עם חיבה מוגזמת לשיזוף, למופת של עודף סיליקון ורזון חולני.

קורטני לאב

בסדר, לא היו לה חיים פשוטים במיוחד, אבל זה עדיין לא תירוץ כדי להפוך את המנתח הפלסטי ל-BFF שלך. היו ימים שבהם קורטני לאב הייתה אישה יפה. גם היום היא יפה, והיא גם התגלתה כשחקנית מוכשרת, אלא שהיא מנותחת ביותר, מה שיוצר לעיתים מראות קשים ולא פשוטים לעיכול.

קייטלין ג’נר

לפני שהייתה קייטלין, האישה המטופחת למשעי והמצוידת בכל דגמי בירקין העדכניים, היה ברוס ג’נר, שהסתיר מהעולם את נטיותיו המגדריות ופשוט העדיף להאביס את עצמו בשלל אמצעים אסתטיים כימיים, עד שהגבול בין שני המינים נעשה מטושטש מאוד. היה שלב שבו זה נראה רע למדי. היום, חייבים להודות, מדובר באישה נאה ביותר.

שר

מי שגדל בניינטיז זוכר אולי את השמועות על כך ששר עברה ניתוח להסרת שתיים מהצלעות שלה, על מנת שתהיה דקיקה יותר. איכשהו קשה לנו להאמין שזה אכן מה שקרה, אבל עם מראה עיניים קשה להתווכח: אין ספק שהיא עברה מגוון רחב של הליכים כירורגיים ופלסטיים אבל לפחות אפשר לומר שתמיד מעניין אצלה.

ג’ואן ריברס

אם כבר הזכרנו את מייקל ג’קסון, אי אפשר להימנע מלהזכיר אייקון נוסף שכבר לא איתנו: ג’ואן ריברס, האישה שהמציאה את ההומור מחדש, מעולם לא ניסתה להסתיר את העובדה שעברה שלל ניתוחים ושיפוצים בחייה (למעלה מ-700!) ולבסוף גם מצאה את מותה במהלך אחד ההליכים האלה. בגיל 80 פלוס לא היה לה אפילו קמט אחד לרפואה. מה שבטוח: את המראה שלה לא נשכח כנראה לעולם.

לארה פלין בויל

היא עצמה לא תודה בזה, אבל מספיק להציץ על תמונות של מימי “טווין פיקס” הזוהרים כדי להבחין בהבדל המשמעותי להפליא. מומחים טוענים שהיא עברה כמה וכמה הליכים פלסטיים והמראה מדבר בעד בעצמו.

רנה זלווגר

זה מקרה מאוד מצער של ניתוח פלסטי שאפשר להגדיר אותו או כמוצלח מאוד או כגרוע מאוד – תלוי את מי שואלים. מה שבטוח הוא שרוב האנשים לא זיהו את רנה זלווגר בשנה שעברה, שהופיעה פתאום לפרמיירה של סרט חדש כשהיא עוטה בפנים חדשות לגמרי. התגובות כלפיה היו קשות מאוד ואנשים רבים טענו שהיא פשוט כבר לא נראית כמו בריג’יט ג’ונס.

ג’ון טרבולטה

צופי הסדרה “אמריקה נגד או ג’יי סימפסון” הזדעזעו כשעל המסך שלהם הופיע ג’ון טרבולטה במראה חדש לגמרי, אותו כינו רבים כ”זה נראה כאילו הפנים שלו נמסו”. בעוד שהוא עצמו טוען שמדובר בסך הכל במייקאפ ובאיפור שמרחו עליו לטובת הדמות שגילם, רבים טוענים שהוא פשוט הלך בדרך כל סלב ועבר ניתוח כושל. אתם תחליטו מה האמת.

 

אפשר אחרת!

ב”אמריקן לייזר” מאמינים דווקא בשיטת המראה הטבעי, המושתתת על מערכת של כללים טיפוליים שיעניקו למטופלת מראה טבעי והרמוני, עם התייחסות לשלושה אלמנטים בהתבגרות העור: קמטי הבעה, קמטי נפח ומרקם העור. שני הכללים החשובים ביותר בשיטה הם:

1. לעולם לא להזריק משהו שאי אפשר להוציא אחר כך בקלות. גם אם נעשתה טעות או מתקבלת תוצאה בלתי רצויה, אפשר לחזור לאחור ולתקן.

2.     עדיף להזריק פחות ולהוסיף מאוחר יותר, מאשר להזריק יותר מדי ולהצטער. הטיפול נעשה לאט ובסבלנות, כדי להבטיח תוצאות טבעיות ומשביעות רצון.

למידע נוסף – הקליקי ונשמח לעזור לך להיראות טוב ולהרגיש מצוין.