הסרת שיער בלייזר ברגליים

הסרת שיער בלייזר ברגליים

כל אישה הייתה לשמח להתעורר בכל בוקר עם רגליים חלקות. אז קסמים אולי אין, אך הורדת שיער בלייזר ברגליים דווקא יש! מדובר על אחד האזורים הפופולריים ביותר להסרת שיער בקרב נשים, והתחושה שנשים רבות מדווחות עליה בסיום הטיפול היא תחושה של חופש אמיתי!

בעוד ישנם אזורים בגוף בהם השיער הינו מבורך, שיער ברגליים איננו רצוי. כך, את מוצאת את עצמך פעם אחר פעם משקיעה זמן וכסף בגילוח הרגליים, או בהסרה כואבת באמצעות רצועות בד ושעווה. עם “אמריקן לייזר”, גם את יכולה ליהנות מתכנית טיפולים לכל החיים, וליהנות מרגליים חלקות!

מעתה, תקבלי מחמאות גם על החצאית והשמלה

מרבית הגברים מגיעים לבושים במכנסיים ארוכים אל מקום העבודה שלהם. והנשים? המלתחה שלהן קצת יותר מגוונת וכוללת גם חצאיות ושמלות. כל עוד תלבשי מכנסיים ארוכים, הרי שלא תצטרכי להעסיק את עצמך בשאלת השערות ברגליים. עם זאת, בעת שתחליטי להתגנדר קצת יותר ולהשקיע ב- Outfit המבוסס על שמלה או חצאית, יהיה עליך להסיר שיער מהרגליים.

הסרת שיער בלייזר מהרגליים מאפשרת לך להיות ספונטנית! רגליים חלוקות באופן קבוע נותנות לך את החופש ללבוש מה את שאת רוצה, נחסכת ממך מבוכה רבה ובזבוז אדיר של כסף וזמן על הסרות עם תוצאות בינוניות. גם את, יכולה להשוויץ ברגליים החלקות שלך מבלי לחשוב פעמיים.

רגליים חלקות בקיץ הישראלי

בעונת הקיץ, אחד הבילויים המהנים ביותר הוא שהות תחת כיפת השמיים בים או בבריכה. נשים רבות מעידות כי לפני בילוי שכזה, עליהן להשקיע רבות בהסרת שיער מכל הגוף. תכנית טיפולים של הסרת שיער מהרגליים מכינה גם אותך לקיץ הישראלי! לא עוד הכנות מקדימות לפני בילוי בים, ובטח שלא ויתור על בילוי שכזה רק מאחר ואין לך את הכוח להשקיע בהורדת שיער. ב”אמריקן לייזר”, נבנית עבורך תכנית טיפולים אישית שבסיומה תזכי גם את ברגליים חלקות, נעימות ואטרקטיביות.

אפס מבוכה בסיטואציות אינטימיות

כמו כן, לא ניתן להתעלם מהעבודה כי גם ברגעים אינטימיים, חשוב לך לחוש נינוחה, נשית ורכה. בעוד שיער על גברים נחשב כגברי ומקובל חברתית, שיער גוף על נשים נתפש כהזנחה וחוסר אסתטיקה. כאישה, חשוב לך לחוש נחשקת ובטוחה בעצמך, ורגליים חלקות אכן תורמות לתחושות הביטחון העצמי שלך. אין אישה שלא מורידה שיער ברגליים, ולכן מדובר על אחד האזורים המועדפים-דחופים להסיר בהם שיער בלייזר. טיפולי הסרת השיער לא מעניקים לך רק רגליים חלקות, אלא גם ראש שקט לטווח הארוך.

הסרת שיער בלייזר ברגליים גם לגברים!

שנים רבות, הסרת שיער ברגליים כוונה אך ורק לקהל הנשים. כיום, הגבר המודרני המטרו-סקסואלי, מספיק בטוח בעצמו על מנת ליהנות גם הוא מגוף חלק. גברים שעוסקים במשחק, דוגמנות וספורט, מעוניינים להיצמד לסטנדרט האסתטיקה ולהסיר שיער מגופם. ב”אמריקן לייזר”, אנו מציעים טיפולי הסרה מהרגליים גם לקהל הגברים.

“תכנית הסרת שיער לגברים ארוכה יותר מהסרה לנשים?”

לא ניתן לקבוע זאת באופן חד משמעי. בפגישת ההיכרות שלנו, נבחן את עובי השערה והצפיפות שלה, ובהתאם נוכל לתת צפי משוער למספר הטיפולים הנדרש.

גם אתם חולמים על רגליים חלקות משיער? ב”אמריקן לייזר” מגשימים חלומות! פנו אלינו לפרטים נוספים אודות חבילות משתלמות במיוחד!