הגברים בניו יורק עוברים הסרת שיער בלייזר – גם באזורים המוצנעים

אם ניו יורק נתפסת כסמל לקדמה והמקום בו טרנדים נקבעים, הנה נתון מעניין: עליה משמעותית בקרב גברי ניו יורק הפונים להסרת שיער בלייזר כדי לחסוך לעצמם התמודדות עם שיער מיותר. והפעם לא מדובר בשיער החזה המוכר והטוב, אלא דווקא בשיער הצומח בחלק הגוף הנמוך יותר.

כריסטיאן קרוואולאס, בעל מכון להסרת שיער בלייזר במרכז מנהטן ומומחה להסרת שיער בלייזר, מאבחן שמספר הלקוחות הגבריים שמגיעים למכון הלייזר שלו עולה בהתמדה מאז שפתח את הקליניקה שלו בשנת 2002, במיוחד גברים בגילאי 24-45.

כעת מהווים הגברים כ-40% מבסיס הלקוחות שלו, ורבים מהם מעוניינים בהסרת שיער מגופם מסיבה קוסמטית ואסתטית.

הטיפול החדש שמציעה הקליניקה נקרא ‘ברזילאי גברי’ או ‘mankini ‘ (שילוב של man  וביקיני) ואזור הטיפול נרחב למדי.

קרוואולאס מסביר כי קיימות מגוון סיבות לכך שגברים בוחרים לחשוף את האזורים הרגישים ביותר שלהם לפולסי אור חזקים.

העיקרית שבהן, הוא טוען, היא פונקציונאלית.

הסרת שיער בלייזר לגברים

לעומת זאת, בוריס, בעל עסק בן 44 מברוקלין שלא רצה לחשוף את שם משפחתו, סיפר כי הוא עבר את הטיפול “הברזילאי” לפני כ-4 שנים כדי לרצות את אשתו.

אצלי זה מסתכם בכך שאם היא עושה את זה בשבילי ואני אוהב את זה ואת איך שהיא נראית אחרי הטיפול, אז זה רק פייר שגם אני אעשה את זה בשבילה, זה פשוט נשמע לי הגיוני“.

בשעה שרוב הקליניקות הקטנות לא מציעות את הטיפול הברזילאי המלא ללקוחותיה הגבריים, בעלת ספא במנהטן, אנדריאה יאנג, מספרת שהגברים מעוניינים בהסרת שיער בלייזר דווקא באזורים האחרים בגופם, כמו החזה, הכתפיים, הגב והפנים.

לפעמים הם מגיעים, שולפים את האייפון שלהם ומראים לי תמונה של דוגמן או תמונה אחרת שהם מצאו ברשתות החברתיות“, היא מספרת.

גם אצלנו באמריקן לייזר גברים רבים עוברים הסרת שיער בלייזר, לפרטים אתם מוזמנים להשאיר לנו את פרטי הקשר בטופס שבתחתית הכתבה, וניצור אתכם קשר בהקדם.