האם ישנם סיכונים בהסרת משקפיים בלייזר?

גם אתם לא מצליחים להבין איך נהג המונית מצליח לזהות את התמרור ואיך החברים שלכם מצליחים לצפות בסרט מבלי להרכיב משקפיים? אז מצד אחד תוכלו להמשיך ולתהות למה הראייה שלכם אינה כפי של אחרים, אך מצד שני תוכלו גם אתם לראות טוב משאתם רואים כעת! הודות למשקפיי הראייה אתם יכולים לשפר את הראייה שלכם, אך עם הסרת משקפיים בלייזר אתם יכולים להתקדם אל עבר איכות חיים שסביר כי שכחתם כבר את טעמה.

הסרת המשקפיים מתבצעת ממש כמו פיסול, כאשר המטרה היא לייצר כמו משקפיים פנימיים שבאמצעותם משתפרת הראייה. השיפור אינו זמני, אלא לצמיתות – מה שמאפשר לכם לאחר הליך נקודתי וקצר ליהנות מאיכות חיים אידאלית!

הודות לפתרון של הסרת משקפיים בלייזר, אתם זוכים בשלל יתרונות:

 • אין עוד כל צורך להרכיב משקפי ראייה
 • אין עוד מצב בו שכחתם את המשקפיים בבית
 • אפס הוצאות על רכישת זוגות משקפיים בעתיד
 • העיניים חשופות ומייצרות מראה קליל וצעיר יותר
 • שיפור משמעותי בביצוע משימות ובשגרת העבודה

התוצאות משביעות הרצון של הסרת המשקפיים בלייזר ידועות, אך מה שפחות ברור לרבים הוא מהם הסיכונים האפשריים. רגע לפני שגם אתם מוותרים על הסרת המשקפיים בלייזר רק בגלל מיתוסים שקריים ואגדות אורבניות, דעו מה נכון ובעיקר מה ממש לא נכון.

האם ישנם סיכונים בהסרת משקפיים בלייזר?

תופעות לוואי וסיכונים – מה חשוב לדעת?

אז האם יש סיכונים להסרת משקפיים בלייזר? כשמחשבים את העלות אל מול התועלת, מגלים כי תופעות הלוואי מזעריות ולא מצדיקות את דחיית הליך הסרת המשקפיים בלייזר. חשוב לציין כי כמו כל הליך רפואי שכזה, ישנן סכנות אפשריות וגם תופעות לוואי. הסיכון הגדול שרבים חוששים ממנו הוא האפשרות להתעוור בעקבות הסרת המשקפיים בלייזר. חשוב לציין ולהדגיש: לא ידוע מקרה כזה בעקבות הליך של הסרת משקפיים בלייזר.

מה שיכול להפחית משמעותית את הסיכונים ותופעות הלוואי:

 • בדיקות מקדימות על ידי צוות מקצועי
 • ביצוע ההליך עם מכשור מתקדם ועל בסיס טכנולוגיה מוכחת
 • היצמדות אל הוראות הרופא באשר לתקופת ההחלמה

“עד כמה יכאב לי ההליך של הסרת משקפיים בלייזר?”

בשונה ממה שרבים חושבים, הסרת משקפיים בלייזר אינה כואבת. הדבר היחיד שניתן לחוש הוא בחוסר נוחות כללית בגלל האזור הרגיש – העין. מעבר לכך, המכשור המתקדם בשילוב הטכניקה היעילה והצוות המקצועי, מייצרים את סביבת הטיפול הנוחה והאידאלית שחוסכת כל כאב. הליך של הסרת משקפיים בלייזר הוא הליך קצר המסתיים תוך דקות ספורות.

האם ישנם סיכונים בהסרת משקפיים בלייזר?

אז אילו סיכונים בכל זאת סבירים?

הדבר היחיד שצריכים להיות מוכנים לו הן תופעות הלוואי. לא ניתן לקרוא לתופעות לוואי סיכונים, מאחר והן ידועות מראש וניתן להתמודד איתן באמצעות אימוץ כללי ההחלמה. בכדי להבטיח כי תופעות הלוואי יהיו זמניות בלבד, עליכם לשתף פעולה בצורה מלאה עם הרופא המטפל, להציג את ההיסטוריה הרפואית שלכם ולהשיב על שאלוני בריאות אך ורק בפרטים אמיתיים.

תופעות הלוואי האפשריות לאחר הסרת משקפיים בלייזר:

 • תחושה של גרד באזור העיניים
 • רגישות לאור (בעיקר לאור השמש)
 • עיניים דומעות
 • תחושה של חוסר נוחות כללית

גם אתם מעוניינים לעשות את הצעד אל עבר איכות החיים שאתם ראויים לה? אנו מזמינים אתכם אל “אמריקן לייזר” להתעניין אודות הסרת משקפיים בלייזר. אנו מציעים הסרה בשיטה מתקדמת, הודות לה ניתן ליהנות מתופעות לוואי מופחתות, זמני החלמה קצרים ומהלך טיפולי בטוח ויעיל יותר.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם לתיאום בדיקת התאמה חינם!