לא רק הקפאת שומן – הטרנדים היפים של 2018

רגע אחרי שנפרדנו מ-2018, בואו ניזכר בטרנדים היפים שהיא העניקה לנו. חלק יישארו אתנו גם בשנה החדשה ועם חלק אולי נזכה להיפגש באחד מסיבובי הרטרו בעשורים הבאים

הקפאת שומן

הקפאת שומן רק יובאה באחרונה לישראל, וכבר הפכה ללהיט כאן אצלנו בארץ. לא מפתיע בהתחשב בעובדה שהוליווד כבר התמסרה לטיפולי הקפאת שומן. הקפאת שומן היא שיטה ייחודית שהתגלתה על ידי מדענים מאוניברסיטת הרווארד, ומנצלת את העובדה שתאי שומן מתפרקים בטמפרטורה גבוהה בהשוואה לרקמות אחרות בגוף. באמריקן לייזר מבוצעת הקפאת שומן באמצעות טכנולוגיית ה Cooltech המקורית, ושמחנו ללוות ב-2018 לקוחות רבים שהגשימו בעזרתה את חלומם להיפרד ממצבורי שומן שלא הגיבו לדיאטה ולפעילות גופנית.

חיטוב הגוף

תנועת היופי הנקי

רעיון הקיימות נוכח היום בכל מקום ומותגי היופי אינם יוצאים מן הכלל. מובחנת תנועה ברורה בעולם היופי לכיוון היופי “הנקי” או לפחות לייצור ואריזה נקיים של מוצרים מתחום היופי. הכוונה לייצור שנמנע ממרכיבים סינתטיים, כזה שמבחינה ביולוגית משלים את הפעולה הטבעית של העור, ובמקביל משפר את היכולת של החומרים האקטיביים לחדור לשכבות העמוקות של העור מבלי לפגוע בבריאותו.

תוספי מזון חכמים

השפעת התזונה על תפקוד הגוף ובאותה נשימה גם על בריאות ועצמת העור והשיער, הייתה אחד הנושאים המדוברים ב-2018. בהקשר הזה תוספי מזון הפכו להיות יותר ויותר ממוקדים הן בחיזוק מערכת החיסון (המכונה “המח השני”) והן באספקת חומרים מזינים לגוף באמצעות מערכת העיכול, על מנת לשפר את מראה העור. טרנד משנה שיוצא מאותה נקודת הנחה והפך אהוב במיוחד על סלבס, הוא סדנאות ניקוי בנות שבועיים עד חודש המבוססות על שייקים, גלולות אנזימים ומרכיבים פרוביוטיים שנועדו לשפר את העיכול, את גמישות וניקיון העור והשיער ולהפחית מתח.

קוסמטיקת-על

הפוטנציאל של מרכיבי-על פעילים במיוחד בתעשיית הקוסמטיקה הולך ומתרחב ככל שהדרישות שלנו מתכשירי העור הולכות וגדלות. בין המרכיבים הפעילים הפופולריים בשנה החולפת (שעד עכשיו היו נחלתן של קוסמטיקאיות מורשות בלבד) אפשר היה למצוא את הרטינול (מרכיב המונע את התפרקות הקולגן בעור אחרי חשיפה לשמש), תכשירים מבוססי ויטמין C הידוע כנוגד חימצון עוצמתי והחומצות גליקולית והיאלורונית, המשולבות בסרומים ובמוצרי טיפוח עור אחרים.

איפור מוזהב

ובתחום האיפור – הודות לדחיפה מהותית שהעניקה לו ריהאנה עם מותג האיפור שלה, הפך האיפור המוזהב לטרנד דומיננטי שתופס תאוצה בקרב כל השכבות. הדגשה מוזהבת של עצמות הלחיים ושל צללית העין, שנדמה שאי אפשר להגזים איתה, יוצרת ממד חללי וקווי מתאר מחמיאים לכל תווי הפנים.

למידע נוסף על הקפאת שומן ועל טיפולי היופי שיעזרו לכם להיראות טוב ולהרגיש נהדר בכל שנה, כתבו לנו את פרטיכם בתחתית הכתבה וניצור עמכם קשר. שתהיה לכם יופי של שנה!