הסרת שיער

הסרת שיער – הטעות של מרקו אסנסיו

הכדורגלן מרקו אסנסיו רק רצה להיות חלק לקראת המשחק. אז איך הסרת שיער בגילוח הפכה לפציעה מסובכת?!

הסרת שיער לגברים

גילוח שיער הגוף באמצעות סכין עלול להיות עניין מסוכן למדי. כך גילה שחקן הכדורגל מרקו אסנסיו, שנחשב לאחד הכוכבים הצעירים הבולטים בשורותיה של אלופת אירופה וספרד, קבוצת ריאל מדריד.

בתחילת חודש ספטמבר, שיחקה ריאל מדריד נגד קבוצת אפועל ניקוסיה מקפריסין, בליגת האלופות היוקרתית של אירופה. זמן קצר לפני תחילת המשחק, דווח בתקשורת כי הכוכב הצעיר של הקבוצה מספרד, ייאלץ להעדר מהמשחק החשוב. בתחילה דווח כי הוא סובל מפצע מבלי לפרט. אולם לאחר מכן, דווח בתקשורת כי הפצע המסתורי נגרם כאשר השחקן הצעיר ניסה, כהרגלו, לגלח את רגליו באמצעות סכין גילוח לפני המשחק, כדי להיראות במיטבו לעיני הצופים במגרש ובטלוויזיה. במהלך הגילוח ככל הנראה הוא קצת הסתבך ובטעות חתך את עצמו בסכין. הפצע שנוצר כתוצאה מהחיתוך היה גדול והזדהם, מה שגרם לו להחמיץ את המשחק. ההחלמה מהפצע לקחה לשחקן הספרדי מספר ימים.

הסרת שיער בלייזר – השיטה המועדפת

כולנו מקווים שהוא למד את הלקח, והבין שהדרך הטובה ובטוחה ביותר לבצע הסרת שיער מבלי להסתכן בפצעים ובזיהומים שיכולים להיגרם בשל שימוש בסכין חדה, היא באמצעות הסרת שיער בלייזר.

לנו ברשת אמריקן לייזר אין עדיין סניפים בבירת ספרד, כך שלא נוכל לסייע לשחקן הצעיר מריאל מדריד, אבל אם אתם מעוניינים להיפטר מהשיער על הרגליים ו/או באזור אחר בגוף שלכם, ולהיות חלקים מבלי להשתמש בסכינים חדות ולהסתכן בפציעה שעלולה להזדהם, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר. אנו נשמח לספק לכם מידע נוסף על ההצעות והמבצעים השונים על הסרת שיער בלייזר, כאן אצלנו ברשת, שסניפיה פזורים בכל רחבי ישראל, מצפון ועד דרום, במגוון רחב של סניפים ובהם ציוד טכנולוגי מתקדם וצוות מיומן.

הסרת שיער בלייזר באמריקן לייזר – השיטה הבטוחה

חשוב לנו שתדעו שכשאתם עוברים הסרת שיער בלייזר באמריקן לייזר, הדבר נעשה תחת פיקוח רפואי, בעזרת מכשירים שכולם זכו באישור ה-FDA (מנהל המזון והבריאות האמריקאי), מכון התקנים ומשרד הבריאות הישראלי. המכשור המתקדם שברשת אמריקן לייזר מאפשר לנו להתאים לכל אדם את תכנית הטיפול המיטבית בעבורו, וכל טיפול מתבצע תוך מעקב לצורך מיטוב התוצאות.

מעוניינים במידע נוסף? התקשרו אלינו לטלפון 1-700-70-70-60 או כתבו לנו את פרטיכם, ואנו ניצור איתכם קשר