טיפולי פנים

טיפול פנים – איך מסייע לייזר להתמודד עם אקנה?

אקנה עלול לפגוע קשות בביטחונם העצמי של נערים ומבוגרים. טיפול פנים בלייזר מספק פתרון חדשני לבעיה, ללא תרופות ותופעות לוואי. ד"ר חגי בצר, מנהל תחום הדרמו אסתטיקה באמריקן לייזר, מספר..

טיפולי פנים

שמירה על פנים נקיים ועל מראה עור יפה חשובה לרובנו. אחרי הכל – הפנים הם כרטיס הביקור שלנו, הדבר הראשון שבו מבחינים כשנתקלים בנו. אחת מבעיות העור הנפוצות, המטרידה עשרות מיליונים בעולם, היא אקנה – אך למרבה המזל טיפול פנים חדשני בלייזר יכול לסייע להיאבק בבעיה ללא נטילת תרופות.

ד"ר חגי בצר, האחראי על תחום הדרמו אסתטיקה ברשת אמריקן לייזר, מספר: "בטיפול פנים באקנה באמצעות לייזר – אנחנו משתמשים בקרני לייזר בשם 'אור כחול' בתדר 420 ננוֹמֶטר, המבצעות שתי פעולות משמעותיות:

"ראשית, התדר הזה הוא קטלני לחיידקים ומשמיד אותם בצורה אפקטיבית כמעט כמו אנטיביוטיקה, ואף מגיע לשכבות עמוקות יותר מהתכשיר. שנית, התדר מרחיב את כלי הדם ומגביר את זרימת הדם למקום, וכך הוא מייצר ריפוי מהיר יותר של הפצעונים.

"יתרון נוסף של טיפול פנים בלייזר לאקנה הוא שהוא אינו פולשני. ישנם טיפולים תרופתיים כמו רואקוטן, שעשויים להיות יעילים מאד, אבל הם כרוכים בתופעות לוואי קשות שעלולות להיות מאד לא נעימות, למשל ביובש קיצוני, ובהכנסת חומר זר לגוף. הטיפול בלייזר הוא חיצוני לחלוטין."

כמה זמן לוקח עד שרואים תוצאות של טיפול פנים כזה?

"עושים סדרה של 12-18 טיפולים, פעמיים בשבוע, ותוך חודש כבר רואים תוצאות. ניתן לשלב את הטיפול עם תכשירים כדי להעצים את התוצאות ולראות ירידה משמעותית מאד באקנה הפעיל".

האם זה טיפול פנים שמיועד רק לאקנה חריף?

"בפירוש לא, גם כשיש פצעון או שניים, אנחנו רוצים למנוע מהם להתרבות ולהחריף. פעמים רבות אקנה קל מזדהם והופך לקשה. כשמתעורר אקנה קל – זה הזמן הטוב ביותר לבוא לטיפול פנים בלייזר, כדי למנוע את החמרת התופעה."

ומה לגבי האדמומיות שנותרת אחרי האקנה?

"חשוב להסביר שטיפול פנים כזה לא יעיל נגד פוסט אקנה מידי, אותן נקודות אדומות שנותרות אחרי שהאקנה הפעיל מסתיים. בשלב זה ניתן למנוע אקנה חדש, אך טיפול הלייזר אינו מסייע כשלעצמו לשלב הפוסט אקנה, שבו יש להניח לעור להחלים לבדו."

מעוניינים במידע נוסף על טיפול פנים בלייזר כנגד אקנה? התקשרו: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם, ואנו ניצור איתכם קשר!