הצרת היקפים

הצרת היקפים ודיאטה – עובדות שחשוב לדעת

רובנו רוצים להיראות חטובים יותר, אבל דיאטה ופעילות גופנית לא תמיד מספיקים. הנה 4 עובדות שחשוב לדעת על הצרת היקפים.

הצרת היקפים

דיאטה לא תמיד מספיקה

רוצים לחטב את הגוף? להוריד היקפים מאזורים שונים? דיאטה ותזונה מתאימה חשובות, אבל לא תמיד מספיקות. כאשר אנחנו שומרים על תזונה נכונה ומאבדים משקל, מטבע הדברים הגוף שלנו מפחית בהיקפים – אבל במקרים רבים נשארים כיסי שומן באזורים מסוימים, שפשוט אי אפשר להיפטר מהם רק באמצעות תזונה נכונה. גם לאנשים רזים יש לעתים צורך בהסרת שומן ממוקדת.

פעילות גופנית חשובה, אבל לא מספיקה

לצד תזונה בריאה, חשוב כמובן לבצע פעילות גופנית – מפעילות אירובית, דרך פעילות כמו פילאטיס, ועד לפעילות לפיתוח שרירים באמצעות משקולות. הפעילות מסייעת כמובן לחיטוב הגוף ולהצרת היקפים – אבל כשלעצמה, בעיקר כאשר אנו מתבגרים, היא לא תמיד מספיקה ובמקרים רבים, גם לאחר ביצוע מוקפד לאורך זמן של פעילות גופנית – אנשים רבים עדיין אינם שבעי רצון מהתוצאה.

סכנות הניתוח לצרכי הצרת היקפים

עם דיאטה ופעילות גופנית לא מספיקות, מה אפשר לעשות? בעבר, רבים בחרו לעבור ניתוח, אבל מאחר שמדובר בהליך שכרוך בכאב ויש לו מטבע הדברים גם תופעות לוואי וסכנות, כיום פחות ופחות אנשים בוחרים בו.

טיפול הקפאת שומן

הצרת היקפים ללא ניתוח

כיום יש מספר אפשרויות לביצוע הסרת היקפים באמצעים טכנולוגיים. אחת הטכנולוגיות המבוקשות ביותר בשנים האחרונות, בארץ ובעולם, היא המסת שומן בקור – תהליך שמבוסס על תגלית מדעית מפתיעה לפיה ניתן להיפטר מתאי שומן באמצעות קירור שלהם, מבלי להזיק לסביבתם – ובכך לצמצם היקפים מיותרים ולהיפטר מאזורי שומן בעייתיים, שנשארים בגוף גם לאחר שינויים בתזונה ובפעילות הגופנית. הצרת היקפים בשיטה זו הנה מוכחת ויש לה תוצאות מרשימות מאוד, בקרב מיליוני מטופלים שהתנסו בה. חשוב לדעת שביצוע הצרת היקפים בדרך זו לא מבטיחה ירידה במשקל ואינה מהווה תחליף לשמירה על אורח חיים בריא.

רוצים לקבל מידע נוסף על הצרת היקפים? מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 1-70-70-70-60  או להשאיר לנו פרטים ונשמח להשיב על כל שאלה.