טיפול הסרת שיער

כמה זמן נמשך טיפול הסרת שיער בלייזר?

כמה זמן באמת לוקח להיפרד מהשיער המיותר בעזרת טיפול הסרת שיער? התשובה  – בכתבה.

הסרת שיער בלייזר

אנשים רבים ששוקלים לעבור הסרת שיער בלייזר תוהים כמה זמן יימשך הטיפול. התשובה לכך מורכבת – ומשתנה מאדם לאדם.

כאשר המטופלים מגיעים לרשת אמריקן לייזר ניתן לנסות ולהעריך את כמות הטיפולים הדרושה, אבל לא ניתן להתחייב מראש, מפני שישנם גורמים שאינם ידועים מראש. מספר הטיפולים הנדרש על מנת לבצע הסרת שיער תלוי בסוג השיער של המטופל או המטופלת, בכמות אזורי הגוף שבהם בוחרים לבצע את הטיפול – ובגורמים נוספים כגון צפיפותו של השיער באזור המטופל, במשך מחזור הגדילה שלו ועוד.

ומה קורה לאחר שבוצעה הסרת שיער?

חשוב להבין כי בזמן הטיפול האפקט נוצר רק באזור השיער שאליו מכוונים, כלומר בשערות שנמצאות בשלב הצמיחה. שיער הגוף שלנו צומח במחזוריות, ולא בו זמנית, מה שאומר שצריך לעבור מספר טיפולים כדי להשמיד את הזקיקים באזור המטופל, בהתאם למשך מחסור הצמיחה.

ישנם לא מעט מטופלים שמספר טיפולים מספיק להם כדי להיפטר מכל השיער באזור המטופל, אחרים זקוקים למספר גדול יותר, למשל מטופלים שיש להם בעיות הורמונאליות.

ומה קורה לאחר שבוצעה הסרת שיער? האם הוא עלול לצמוח מחדש? התשובה לכך חיובית. הסרת שיער בלייזר, או בכל שיטה אחרת, אינה יכולה להבטיח במאות האחוזים שהוא לא יצמח מחדש. בגופינו ישנם זקיקי שיער רדומים, שהטיפול אינו פוגע בהם. שינויים הורמונליים בגופינו עלולים לגרום לכך שזקיקים אלו יתעוררו ויצמיחו שיער, גם אם בעבר לא צמח מהם שיער.

מסיבה זהו בדיוק רשת אמריקן לייזר מציעה ללקוחותיה טיפולים ללא הגבלה – בתשלום אחיד. כך, גם אם השיער צמח מחדש במקום שבו הסרתם אותו, אתם יכולים לקבוע ללא צורך בתשלום נוסך תור לביצוע הסרת שיער בלייזר כדי לטפל באזור שוב.

רוצים לדעת עוד על הסרת שיער בלייזר? מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לספק לכם מידע נוסף ולהשיב על כל שאלה: 1-700-70-70-60