טיפולי פנים

על הפנים – מה הקשר בין שינה, כרית ומילוי קמטים?

האם תנוחת השינה שלכם משפיעה על הקמטים בפניכם? יש מי שסבור שתנוחת השינה קשורה בצורך לעבור מילוי קמטים.

טיפולים אסתטיים

אחד ההליכים הקוסמטיים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות הוא מילוי קמטים – ובכל שנה מטופלות אלפי נשים (וגם לא מעט גברים) ברשת אמריקן לייזר בטיפולים שונים שנועדו לסייע להם לצמצם את הקמטים בפנים.

הופעת קמטים בפנים היא תהליך טבעי שמתרחש עם הגיל אצל רבים מאתנו. כמות הקמטים, סוג הקמטים ועומקם – מושפעים מגורמים שונים כמו נטייה גנטית, חשיפה לשמש, עישון, תזונה ועוד.

טיפולי פנים באמריקן לייזר

לצד הגורמים הללו, שרבים מודעים להם, יש הטוענים שלקמטים שבפנים שלנו יש גורם נוסף – מפתיע. צורת השינה שלנו. לטענת מומחים בתחום, שינה על הפנים עלולה לגרום לקמטוטים, לא רק בבוקר אחרי שמתעוררים – אלא גם לכאלו שנשארים על הפנים לאורך זמן… גם שינה על הצד עלולה לגרום לדבריהם לאפקט דומה – שנוצר בשל הלחץ על הפנים.

באחרונה, יצא לשוק מוצר חדש שנועד לפתור את הבעיה, והפך ללהיט בינלאומי – מדובר בכרית ייחודית, שיש בה שני קירות צדדיים, שנותנים תמיכה לראש בעת שינה על הגב – ומונעים מהישן מלהסתובב הצידה, לתנוחת צדית או לשינה על הפנים. הכרית המוזרה נמכרת היטב וברשתות החברתיות אפשר למצוא לא מעט תמונות ודיווחים של משתמשים מרוצים.

השינה על הכרית עשויה אולי לסייע במניעה של קמטים עתידיים, אבל היא כמובן לא יכולה לטפל בקמטים שכבר נוצרו. אם אתם סובלים מקמטוטים, כדאי שתדעו שבהחלט יש מה לעשות. כאן באמריקן לייזר אנו מציעים למטופלות ולמטופלים שלנו מגוון שיטות לטיפול בקמטים – מילוי קמטים בעזרת הזרקה של חומצה היאלרונית, חומר הנמצא באופן טבעי בגוף האדם ותורם למראה מלא נפח של העור, וכן טיפולי פילינג שונים. לעתים, שילוב בין שתי השיטות הוא זה שמביא לתוצאה הטובה ביותר.

לכל מטופל ומטופלת אנו מתאימים את שיטת הטיפול באופן אישי, בהתאם למצבם ולפי הצורך לעבור מילוי קמטים, לשפר את מרקם העור, לטפל בפיגמנטציה ועוד.

נשמע לכם מעניין? נשמח לתאם לכם פגישת ייעוץ ובדיקה ללא עלות אצל אחד המטפלים המנוסים שלנו – שיתאים לכם תכנית ייחודית לפי צרכיכם. לפגישת יעוץ ללא תשלום, אתם מוזמנים להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ואנו ניצור עמכם קשר.