הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר – האמריקאים בעד, ואתם…?

מה באמת חושבים האמריקאים על נשים ועל גברים שבוחרים לוותר על הסרת שיער בלייזר או בכל שיטה אחרת? סקר חדש ומפתיע חושף.

הסרת שיער בלייזר - אמריקה

לא קל להיות אישה אמריקאית שבוחרת לא לעבור הסרת שיער בלייזר או בכל שיטה אחרת. סקר חדש של אתר הקהילות YouGov מגלה שלא פחות מ-70% מקרב המבוגרים האמריקאים מגדירים אישה שעירה באופן שלילי. גברים שעירים, לעומת זאת, מקבלים הנחה ביחס: 44% מהמשיבים לא בטוחים מה עמדתם בנושא, 31% רואים זאת כדבר חיובי ו-25% רואים זאת באופן שלילי. הנשים, אגב, מסכימות עם ההנחה שעליהן לעבור הסרת שיער בבתי השחי וברגליים יותר מאשר גברים.

עד כמה שלילי היחס לאישה שעירה? אם להסתמך על הסקר, הדבר עלול אף לפגוע בסיכוייה למצוא עבודה. 36% ענו שלא היו שוכרים לתפקיד הדורש פומביות אישה שלא עוברת בבתי השחי הסרת שיער בלייזר או בכל שיטה אחרת, לעומת 33% שהיו שוכרים גם אשה שעירה לתפקיד. שאר הנשאלים לא בטוחים. אישה שלא עוברת הסרת שיער בלייזר, או בכל שיטה אחרת באזור הרגליים, זוכה לנתונים דומים וכאשר מדובר באישה שלא מסירה את שיער הפנים שלה – הסיכוי שלא תתקבל לעבודה קופץ ל-53%, לעומת 20% בלבד שלא רואים בכך בעיה.

הסרת שיער בלייזר – מה חושבים הצעירים?

ומה דעתם של הצעירים על הסרת שיער בלייזר או בשיטות אחרות ועל הוויתור עליה? לפי הסקר, הדור הצעיר לוקח את העניין פחות ברצינות. 19% מדור ה-Y (צעירים שנולדו בשנות ה-80 וה-90) רואים בבחירה של נשים לוותר על הסרת שיער בלייזר או בשיטות אחרות דבר חיובי, זאת למרות שהם עצמם מסירים שיער לא פחות מהמבוגרים מהם ואפילו יותר. הזרועות, החזה, הגב ואזור המפשעה – כל אלו זוכים לטיפול אצל ה"מילניאלס".

כאשר מדובר בשיער המפשעה – קיים פער גדול בין הגישה החיובית להסרת שיער בקרב צעירים לוויתור של בני ה-55 ומעלה: 46% מהצעירים סבורים שאישה צריכה להסיר את שיער המפשעה, לעומת 21% בלבד בקרב המבוגרים. עם זאת, העמדה הזאת אינה תקפה במידה זהה לגבי גברים. 41% מאמינים שאישה צריכה להסיר את שיער המפשעה אך רק 28% מהם מאמינים שגם הגבר צריך לעשות זאת.

אנחנו ב"אמריקן לייזר", חושבים שהגוף האנושי יפה בכל צורותיו, ומכבדים את העדפתו ואת בחירתו של כל אחד. אם גם אתם מעדיפים לעבור הסרת שיער בלייזר ולשמור על מראה חלק, צרו עמנו קשר בטלפון 1-700-70-70-60 או השאירו לנו את פרטיכם, ונשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.