טיפול בצלוליט

צלוליט – הסוד נחשף

הבלוגרית שרה טרנר חשפה צלוליט והודתה שהתמונות ברשתות החברתיות אינן מייצגות את המציאות.

צלוליט - כקליפת תפוז

כאשר אנחנו מצטלמים – אנו מנסים להציג את הגרסה הטובה ביותר שלנו. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בצילום שיעלה לרשת. אבל שרה טרנר, בלוגרית בריטית, לא רוצה להסתיר את מה שנחשב לפחות אסתטי בימינו.

טרנר בת ה-30 העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה עם שני ילדיה וזכתה למחמאות על מראה בכלל ועל רגליה החטובות בפרט. היא הוחמאה, כמובן, אך גם רצתה להיות כנה עם עוקביה. בפוסט שפרסמה בבלוג שלה The Unmumsy Mum העלתה תמונת אינסטגרם חדשה שלה, המתמקדת בירכיה – ובעיקר על הצלוליט שבהן.

"זה נחמד מאוד מצד כולכם לכתוב שיש לי רגליים יפות, אך זכרו שתמונות האינסטגרם האלו הן גרסה ערוכה בצורה סלקטיבית של המציאות. זו תמונה של הרגל באותם מכנסיים קצרים. אמנם  שמתי פילטר אבל גם הוא לא יכול להפוך את זה למושלם", כתבה בפוסט.

התמונה שבה רואים צלוליט של טרנר קיבלה יותר מ-6,500 לייקים באינסטגרם, כמעט כפול מהתמונה הקודמת, עליה קיבלה את המחמאות. בין כמעט 200 התגובות שקיבלה התמונה באינסטגרם היו נשים רבות שהודו לטרנר על כך שהמריצה אותן לא להסתיר את פגמי גופן ולחשוף את המראה שלהן כפי שהוא באמת.  "את עדיין משגעת – מבפנים ומבחוץ. צלוליט לא מגדיר אותנו כאמהות, כבנות זוג או כבני אדם", כתבה לה אחת המגיבות.

"בני בן ה-5 שואל אותי לפעמים למה יש לי סימנים על העור ואני אומרת לו את האמת: 9 קילוגרמים עודפים מהלידות שלכם", חתמה טרנר בבלוגה.

צלוליט – יש לכך טיפול

טרנר צודקת, צלוליט הוא בהחלט תופעה טבעית. למעשה, רוב הנשים מתמודדות עמה ובהחלט אין במה להתבייש. עם זאת – בהחלט יש דרך לטפל בתופעה. טיפול פשוט בעזרת טכנולוגיות בשם RF ו-IR, המבוססות על גלי רדיו ואינפרא אדום, מסייע למצק, להדק ואף להעלים צלוליט.

כיצד מטפל ה-RF בתופעה כמו צלוליט? דבר ראשון, חשוב לדעת שמדובר בשיטה לא פולשנית שאינה כרוכה בכאבים או בתופעות לוואי. היא יעילה מאד ותוצאותיה אולי לא נשמרות לנצח ותלויות בהרגלי החיים, אך הן עמידות למשך כשנה-שנתיים לכל הפחות. גלי ה-RF מכווצים סיבי קולגן בעור והורסים את תאי השומן, דבר שגורם להעלמות של צלוליט.

במקביל, אנו עושים שימוש בטכנולוגיה בשם IR, המבוססת על אור אינפרא אדום היוצר חימום ומוביל להיווצרות סיבי קולגן חדשים. כל אלו יוצרים טשטוש ואף היעלמות צלוליט ומובילים ליצירת מרקם עור גמיש ורענן יותר.

למידע נוסף, צרו עמנו קשר ונשמח להזמינכם לפגישת יעוץ ללא תשלום: 1-700-70-70-60