פיסול אף

פיסול אף – הטרנד שמרים את המדינה

שמעתם את המונח "פיסול אף" ואתם לא בטוחים במה מדובר? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! קבלו מדריך קצר שיספר לכם כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על הטיפול האסתטי שסוחף את המדינה.

פיסול אף ללא ניתוח

נתקלתם במכרה פגשתם רק לפני כמה ימים, ופתאום היא נראית אחרת. קשה לכם לשים את האצבע על השינוי, אך אין ספק שהיא יפה יותר ושתווי הפנים שלה נראים יותר מעודנים והרמוניים. אתם מנסים להבין מה מקור השינוי עד שאתם קולטים שמראה האף שלה השתנה. אבל איך היא עשתה את זה? הרי אין סיכוי שתוך ימים ספורים היא הספיקה לעבור ניתוח פלסטי ולהחלים ממנו! הרשו לנו לגלות לכם את התשובה – כנראה שהמכרה שלכם עברה פיסול אף.

הסוד השמור מתגלה – פיסול אף

פיסול אף הוא הליך אסתטי פשוט שיכול להשיג תוצאות מרשימות וליצור שינוי משמעותי במראה האף תוך זמן קצת וכמעט ללא תופעות לוואי. רבים בוחרים לעבור פיסול אף אותו במקום להסתכן בניתוח אף. במסגרת ההליך, מוזרקת לאף ולפנים באופן מבוקר חומצה היאלורונית – חומר הנמצא באופן טבעי בגוף ומשמש לצורך הליכים אסתטיים ורפואיים רבים. הזרקת החומצה משנה את פרופורציות האף והפנים ויוצרת שינוי של ממש במראה.

בניגוד לניתוח אף, פיסול אף כרוך בכאב מינימלי בלבד, אינו מלווה בצלקות, אינו דורש תקופת התאוששות ולא מלווה בשטפי דם או בסכנה לדימום. כמו כן, תוצאות פיסול אף הן הפיכות, כך שמי שאינם מרוצים מן התוצאה יכולים לחזור בהם ללא צורך בהליך כירורגי.

פיסול אף – לאילו מקרים הוא מתאים?

אז לאילו מקרים מתאים פיסול אף? פיסול אף ללא ניתוח יכול לסייע כאשר יש צורך לבצע תיקון של בליטות, מעין דבשות באף, שניתן להסוות באמצעות שקע שממולא מעליהן או תחתן.

בעיה נוספת אשר פיסול אף יכול לסייע בה היא יישור של עצם האף, וזאת על ידי מילוי שמבוצע לאורכו של האף. כמו כן, ניתן לבצע פעולה של הרמת קצה האף, וזאת באמצעות מילוי של הבסיס ומתיחת העור מעלה מעלה. ניתן גם לבצע מילוי שקעים בצדו של האף, וכן לתקן א-סימטריה, בעיה שנוצרת לעיתים לאחר ניתוח אף שלא הצליח. אנשים רבים אינם מרוצים ממראה הנחיריים שלהם, ולהם כדאי לדעת שבאמצעות פיסול אף ניתן להשיג עידון נחיריים.

אם אתם מרגישים שיש לכם בעיה של חוסר פרופורציות בצדי האף, אם אתם רוצים לנסות להפוך אף מגובנן למורם ולסולד, או אף עקמומי לסימטרי, הליך של פיסול אף בהחלט יכול לסייע לכם.

יש לקחת בחשבון, שתוצאותיו של הליך פיסול אף הן זמניות, שכן לאחר תקופת זמן מסוימת החומצות נספגות בגוף. לאחר תקופה זו ניתן לחזור על ההליך ואף לבצע התאמות במידת הצורך. אתם מוזמנים לקבוע אצלנו, באמריקן לייזר, פגישת ייעוץ ללא כל עלות, שבה נוכל לבחון, ביחד אתכם, ובעזרת הרופאים המקצועיים שלנו, האם הליך של פיסול אף יכול לסייע לכם.