הסרת שיער בלייזר – בסרטים

הכנות לסרט "משמר המפרץ" – הסרת שיער בלייזר

אלכסנדרה דדריו, כוכבת הסרט "משמר המפרץ", התראיינה בתקשורת וסיפרה על תהליך הסרת שיער בלייזר אותו עברה על מנת להיות מוכנה לצילומי החוף

אלכסנדרה אנה דדריו

כל מי שגדל בשנות ה-90 זוכר את הסדרה האייקונית "משמר המפרץ", שגיבוריה היו חבורת מצילים חטובים בחופי סנטה מוניקה שבלוס אנג'לס, שהרבו להתרוצץ על החוף בבגדי ים אדומים. הסדרה שהצמיחה כוכבות לוהטות כמו פמלה אנדרסון וג'סמין בלית' עוברת בימים אלו מהמסך הקטן למסך הגדול עם כוכבים לוהטים לא פחות.

הסרת שיער בלייזר – מתכוננים לצילומים

הכוכבת התורנית ששורפת את המסכים בעיבוד הקולנועי לסדרה היא אלכסנדרה דדריו, המוכרת מהסדרה "בלש אמיתי" ומהסרט "סן אנדראס". הכוכבת בת ה-31 סיפרה בראיונות לתקשורת כי ההכנות לצילומים כללו תשומת לב מיוחדת לטיפוח הגוף – כולל כמובן הסרת שיער בלייזר. הכוכבת נשאלה איך זה היה להצטלם במשך חודשיים בבגד ים – והיא השיבה: "זה לגמרי מגביל. במשך חודשיים את הופכת להיות עבד לגילוח בית שחי, לביצוע הסרת שיער בלייזר, לשיזוף ולדיאטה."

השחקנית הוסיפה כי היא מבינה את החשיבות שבדבר, וטענה ש"צריך לעשות הכל עבור התפקיד" ושזהו חלק בלתי נפרד מהעבודה שלה. "לסרטים שונים יש דרישות שונות, שאתה כשחקן צריך לדבוק בהן. זה לא דבר רע", הסבירה. עם זאת התבדחה השחקנית שעם בחינה כל כך מדוקדקת של גופה, היה עליה לוודא כל הזמן ששדיה שווים בגודלם, וכי אין יותר מידי שיער על אבריה הפרטיים…

גם הכוכב שלצידה, זאק אפרון, סיפר על משטר האימונים האינטנסיבי במהלך צילומי הסרט, "רציתי להיות מטופח ככל האפשר", הוא העיד על גופו המפותח והמרשים והוסיף "אני אוהב להתאמן. זה חלק מאורח החיים שאני מנהל".

הסרת שיער בלייזר לא רק לכוכבים

רוצים גם אתם להיות מוכנים לחופים ולקיץ? מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לספק לכם מידע על האפשרויות השונות לעבור הסרת שיער בלייזר ברשת – ולקבוע לכם תור לפגישת ייעוץ ללא תשלום בסניף הקרוב לביתכם.