7 עובדות על העיניים

חולמים לעבור הסרת משקפיים בלייזר? בואו לגלות 7 עובדות מפתיעות על העיניים שלכם!

שוקלים לעבור הסרת משקפיים בלייזר? לפני שאתם מתחילים בבדיקת האפשרויות לביצוע ההליך – בואו לגלות כמה עובדות מעיינות על האיבר החשוב שמסייע לנו לראות את כל מה שצריך:

מחירי הסרת משקפיים

צבע העיניים אינו קבוע:

האם ידעתם שצבע העיניים יכול להשתנות בהתאם למי שמתבונן בו. הצבע תלוי בתנאי אור, במיוחד כאשר מדובר בעיניים בהירות. עובדה זו יכולה להסביר למה אנשים יכולים להסתכל על העיניים של אדם אחר ולא להצליח להסכים מה הצבע שלהן. הסרת משקפיים בלייזר, כמובן, אינה משנה את צבע העיניים.

רק שלושה צבעים:

אדום, כחול וירוק הם למעשה שלושת הצבעים היחידים שהעין שלנו רואה. כל שאר הצבעים שאנו רואים הם שילובים של צבעים אלו, בגרסאות שונות.

רואים בעזרת המוח:

המוח הוא זה שיוצר את התמונה שאנו רואים – ולא העיניים. הן אוספות את המידע, מעבירות אותו דרך עצב הראיה למוח, קליפת המוח אוספת את המידע, מנתחת אותו ויוצרת את התמונה. עובדה זו מסבירה מדוע מדענים חולמים על היום שבו גם עיוורים יוכלו לראות, באמצעות אמצעי קלט חיצוניים שישלחו את המידע שקלטו לעיבודו של המוח. הסרת משקפיים בלייזר למעשה מסייעת למוח לקבל קלט מדויק יותר, וכך משפרת את הראייה.

ממצמצים 15 אלף פעמים:

אם תהיתם פעם כמה פעמים אתם ממצמצים מדי יום, התשובה היא – הרבה! מצמוץ עיניים מתרחש אצלנו כ-15,000 פעם ביום. זוהי פעולה לא רצונית שנשלטת על ידי המוח. מטרתה היא להרטיב את העין בדמעות (המזינות את שטח העין בחמצן ומונעות זיהומים) ולהסיר פסולת ממשטח העין.

שרירים פעילים:

מכל השרירים הקיימים בגוף האדם – אלו השולטים בעיניים ומפעילים אותן הם הפעילים ביותר. חשוב לציין, הסרת משקפיים בלייזר אינה פוגעת בשום אופן בשרירי העיניים.

חום צבע העיניים הראשון:

בעבר העיניים של כל בני האדם היו חומות. אנשים עם עיניים כחולות הופיעו לפני פחות מ-10,000 שנה, בגלל מוטציה גנטית. לצבע העיניים, אגב, אין קשר לאפשרות לעבור הסרת משקפיים בלייזר.

מי משתמש במשקפיים? כמעט כולם:

כמעט כולם יצטרכו משקפי קריאה מתישהו. למעשה עד גיל 50 כמעט כולם מתקשים בקריאה ויכולים להיעזר במשקפיים (אלא אם עשו כמובן הסרת משקפיים) לצורך קריאה, מכיוון שיכולת המיקוד של עדשת העין הולכת ונשחקת עם הזמן והראייה מקרוב הולכת והופכת למאתגרת.

רוצים לדעת עוד על הסרת משקפיים בלייזר? מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לספק לספר לכם עוד ולהזמינכם לבדיקת התאמה ללא תשלום

 

הסרת משקפיים בלייזר EBK