הבאדי בילדרית שחשפה צלוליט

הבאדי בילדרית קורטני אולסון שחשפה צלוליט 

הבאדי בילדרית והספורטאית קורטני אולסון שברה את האינטרנט כשחשפה תמונות של הצלוליט שבירכיה החטובים, כדי לחזק את ביטחונן העצמי של נשים

טיפול בתלוליט

רק אתן רואות את הצלוליט שלכן?

קרה לכם שחשתם שרק אתם מוטרדים ממרכיב מסוים בהופעתכם? נדמה לכם שיש אנשים בעלי הופעה מושלמת, שדבר בגופן אינו מטריד אותם? ובכן, נראה שאיש אינו מחוסן מפני התמודדות עם נושאים הקשורים בדימוי גוף.

גם לנשים עם הגוף החטוב והשרירי ביותר יש לעיתים, כך מתברר, צלוליט. קורטני אולסון, שהוגדרה בתקשורת כאישה שיש לה את הירכיים ה"קטלניים" בעולם, לא מתביישת להודות שגם היא מתמודדת מצלוליט בגוף שלה.

אולסון היא באדי בילדרית חטובה ושרירית שהפכה לכוכבת רשת בין השאר בזכות קטעי וידאו שבהם היא מרסקת בקלילות אבטיחים ודלועים בעזרת רגליה החזקות. היא גם זכתה לדגמן ולפרסם לא מעט בגדים, המיועדים לנשים שמבצעות פעילות גופנית. באחרונה שיתפה אולסון עם העוקבים שלה ברשתות החברתיות תמונות שבהן ניתן לראות בבירור שגם לה, בעלת השרירים העצומים והחזקים, יש צלוליט בישבן ובירכיים. הצלוליט, כמובן, לא מפריע לה להיראות מושכת וחטובה.

התמונה, אותה היא העלתה לחשבון האינסטגרם שלה, זכתה לאלפי לייקים ולמאות תגובות. בסטטוס שצירפה היא קראה לנשים לא להתבייש במראה גופן ולהתגאות בו, וסיפרה כי היא גאה בהחלט בדרך שבה היא נראית. בטקסט המצורף לתמונות, התייחסה אולסון גם להתגברותה על בעיות בדימוי גוף וכן לגמילה מאלכוהול ומסמים ממנה סבלה.

קורטני אולסון מספרת על הצלוליט

"לא שתיתי משקה מזה יותר מ-7 שנים," היא כתבה בטקסט הנלווה לאחת התמונות, "הפעם האחרונה שבה השתמשתי בסם הייתה ב-14 ביוני 2010. אני מתעמלת עם משקולות 6 ימים מתוך 7, אני אוכלת נקי, יתכן שיש לי מעט מתח עודף בחיי, אבל לא הרבה. ויודעים מה? אני עדיין לא חלקה כמשי, אני עדיין לא נראית כאילו מישהו לקח מגהץ והעביר אותו על העור שלי. גומות וצלוליט, ורידים וכתמי שמש, קוראים לזה 'נורמאליות'", המשיכה אולסון.

הכוכבת החטובה צודקת, רוב הנשים מתמודדות עם צלוליט, תופעה שאינה קשורה במשקל הגוף או בהיקפים. אין ספק שמדובר בתופעה נורמאלית ביותר ושניתן להיות יפהפייה ומושכת גם עם צלוליט. עם זאת, בהחלט ישנם טיפולים שעשויים לספק טיפול בצלוליט ולטשטש את התופעה.

אם את חייה עם צלוליט ומעוניינת לטשטש ולהחליק אותו, נשמח לעזור לך. את מוזמנת ליצור אתנו קשר כדי לשמוע עוד על הטיפולים המתקדמים שאנו מציעים, להחלקת ולטשטוש צלוליט.