הסרת שיער בלייזר – גם נוני ג'נור מחליקה

גם האוסטרלים בוחרים לעבור הסרת שיער בלייזר

כוכבת הגרסה המקומית של "הרווק", נוני ג'נור, עברה את הטיפול ומיהרה להשוויץ בתוצאות באינסטגרם

אמריקן לייזר

אחת הסיבות לפופולאריות הרבה של הסרת שיער בלייזר בעולם היא הדוגמה האישית שנותנים לא מעט כוכבים שמבצעים את ההליך ומספרים על כך בגאווה.

באחרונה הצטרפה כוכבת נוספת לרשימה – נוני ג'נור, שהיא אחת הסלבריטאיות הפופולריות ביותר כיום במדינת אוסטרליה. זאת, בעקבות השתתפותה בתוכנית הריאליטי "הרווק" בגרסתה המקומית, בשנת 2016. באחרונה פרסמו הצהובונים במדינה חדשה מסעירה :ג'נור עברה טיפולי הסרת שיער בלייזר – והזדרזה להשוויץ בתוצאות המרשימות.

ג'נור הגיעה אל חוף הים והצטלמה שם בביקיני זעיר. את התמונות של גופה החלק והשזוף היא מיהרה להעלות אל חשבון האינסטגרם הפופולארי שלה, ובטקסט שצירפה לתמונות היא הודתה למרפאה מקומית בסידני אוסטרליה, בה היא ביצעה הסרת שיער בלייזר.

הכוכבת בת ה-26 התגאתה במראה החטוב שלה והצטלמה בשלל פוזות יפהפיות. הפרסומים זכו לחשיפה גדולה בצהובונים באוסטרליה – ובהתאם גם תהליך הסרת השיער בלייזר שהופך ליותר ויותר פופולרי במדינה. באוסטרליה יש כידוע חופים רבים ושמש לוהטת, רוב השנה, מה שאומר שנשים רבות (וגם גברים) מבלים זמן רב בגוף חשוף בחוף הים ומעוניינים להרגיש בנוח לחשוף את גופם. מזכיר לכם מדינה אחרת שאתם מכירים?

הכוכבת, במקור מאינדונזיה, נמצאת כיום בקשר רומנטי עם סם ג'ונסטון – שהשתתף בעבר בעונה אחרת של הרווק. השניים הצטלמו באחרונה כאשר הם מתנשקים, וזכו לחשיפה רבה בצהובוני המדינה. "לא ידעתי שאני בעונה הלא נכונה, אבל כנראה שבכל זאת ניצחתי וזכיתי להתאהב", היא כתבה. השניים תיעדו את הרומן שלהם בסדרת תמונות קיטשיות ומחממות לב, שהועלו, איך לא, לאינסטגרם.

אם גם אתם רוצים להסיר שיער בלייזר לקראת עונת הרחצה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, ונשמח להזמינכם לפגישת יעוץ ללא תשלום, בה נציע לכם את הטיפול המתאים ביותר ונשמח לספק לכם הצעת מחיר. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.