הסרת שיער לגברים – עד כמה היא נפוצה?

הבריטיות מפתיעות: כ-90% מהגברים שבילינו איתם במיטה עברו הסרת שער לגברים

כולנו יודעים שהסרת שיער היא כבר מזמן לא עניין נשי בלבד, ושיותר ויותר גברים נוהגים לבצע את הטיפולים – כדי להשיג מראה חלק יותר. עד כמה נפוצה המגמה הזו? ובכן – סקר חדש שפורסם לאחרונה באתר האינטרנט של העיתון הבריטי דיילי אקספרס מגלה תמונה מפתיעה בקשר להרגלי הטיפוח העצמי של הגברים בבריטניה, בכל הקשור לביצוע הסרת שיער.

 הסרת שיער לגברים

הסקר בדק את הרגלי הטיפוח של הגברים הבריטים, באמצעות שאלון לנשים – בו הן נשאלו אם הגברים שאיתם הם מקיימות מערכת יחסים מינית ורומנטית מבצעים הסרת שיער לגברים.

לדברי הנשים אשר השתתפו בסקר, כמעט כל הגברים איתם הן היו במיטה נוהגים לבצע הסרת שיער כלשהי – ומעדיפים את המראה החלק. למעשה, מהנתונים עולה כי כ-90% מהגברים שבילו עם בנות הממלכה במיטה, עברו הליך כלשהו של הסרת שיער. לדברי הנשים, הסרת שיער לגברים מתמקדת באזורים שנחשפים לציבור – כמו הכתפיים.

הסרת שיער לגברים – הנשים בעד!

"אנחנו עוברות הרבה מאוד כדי לטפח את עצמנו עבורם וזה המעט שהם יכולים לעשות עבורנו בתמורה", אמרה אחת המרואיינות בכתבה בניסיון להסביר את התופעה. מרואיינת אחרת הוסיפה: "רוב הגברים שפגשתי נהגו להסיר את שיערם בדרך זו או אחרת כבר לפני שהכרנו, ואני שמחתי שהם ממשיכים לעשות זאת גם במהלך הקשר איתי".

מרואיינת אחרת בכתבה סיפרה כי רק כמחצית מהגברים שהיא הייתה עימם בקשר רומנטי נהגו לבצע הסרת שיער והביעה את אכזבתה מכך: "הייתי מעדיפה שכולם יטפחו את עצמם ויעברו תהליך כלשהו של הסרת שיער לגברים", אמרה. משתתפת אחר בסקר הוסיפה: "אני בהחלט ממליצה לכל הגברים לבצע הסרת שיער ולדאוג לטפח את עצמם".

ומה אתם חושבים, אם היינו עורכים סקר דומה בקרב הנשים בישראל באשר להרגלי הסרת שיער לגברים, היינו מקבלים תוצאות דומות?

רוצים לקבל הצעה להסרת שיער לגברים? אנחנו כאן בשבילכם, מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לספק לכם מידע נוסף על המבצעים שלנו.