הסרת שיער – גם לנסיך הארי!

מסתבר שתואר מלוכה זה לא מספיק – גם הנסיך הארי עובר הסרת שיער בלייזר

הטרנד של הסרת שיער לגברים לא חדש – ובשנים האחרונות כבר לא מעט מפורסמים סיפרו בראיונות שהם נוהגים לבצע הסרת שיער. בהתאם, המראה החלק צבר תאוצה בארץ ובמדינות אחרות בעולם. ועדיין – כאשר סלב-על בדמותו של הנסיך הבריטי הארי מצטרף לטרנד, הדבר יוצר תהודה הרבה.

אמריקן לייזר

באחרונה רעשו הצהובונים בבריטניה לאחר שהתפרסמה תמונת פפראצי שבה נראה הנסיך בן ה-32 כאשר הוא חושף בטן וחזה חלקים לחלוטין. הנסיך הצטלם בסוף שבוע רומנטי בג'מייקה ביחד עם בת זוגו מייגן מרקל. השניים הגיעו למקום לרגל חתונה של חברים ונשארו לחופשה קצרה.

ה"סאן" הבריטי דיווח בעקבות פרסום התמונה כי הארי החל באחרונה לבצע הסרת שיער כדי להרשים את חברתו הטרייה, שחקנית שמככבת בסדרה "חליפות". העיתון פרסם תמונות עבר של הנסיך ובהן שיער חזה – לצד התמונות החדשות ובהן הוא חלקלק לחלוטין. כנראה שהסטטוס המלכותי שלו לא הספיק לה, וכמו לא מעט נשים אחרות היא מעדיפה את המראה החלק אצל הגבר שלה. "החזה שלו עכשיו הוא כמו משהו שתראו אצל גברים ממשמר המפרץ – אבל בלי השיזוף", אמר אחד ממקורביו של הארי לתקשורת.

הנסיך הארי ומרקל נמצאים בקשר כבר מספר חודשים ובצהובונים מדווחים כי מערכת היחסים שלהם סוערת למדי. האם היא תחזיק מעמד בעקבות הרגלי הטיפוח המרשימים של הנסיך? האם מרקל תהיה זו שתגרום להארי סוף סוף לנטוש את הסטאטוס "רווק" ולהציע לה נישואין, לאחר שלל אקסיות שלא נשארו בתמונה? נחיה ונראה…

אגב, לפי הדיווח, הארי בחר לבצע את הסרת השיער בשעווה. כנראה שהגיע הזמן שמישהו יספר לו שהוא יכול להרשות לעצמו להשתדרג לטיפולי הסרת שיער בלייזר.

מתעניינים בביצוע של הסרת שיער כמו הנסיך? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לספק לכם מידע נוסף.